Odigrana utakmica polufinala KUP-a Jedinstvo – Zagorec K. 1 : 3

Jučer je u Svetom Križu Začretju odigrana zanimljiva utakmica polufinala KUP-a. Gosti iz Krapine potvrdili su ulogu favorita i plasirali se u finale pobijedom 3 : 1. Međutim svi koji su prisusvovali utakmici mogli su svjedočiti jednoj odličnoj utakmici u kojoj se po tko zna koji puta dogodilo da jedna momčad stvara izgledne prilike i promašuje, a druga koristi gotovo svaku priliku i pretvara je u pogodak. Nakon početnih 20 minuta u kojima su pretežno igralo na sredini terena, domaćini stvaraju prvi priliku za zgoditak. Odličnom akcijom izbačena je kompletna obrana Zagorca i Vincelj sam dolazi pred gostujućeg vratara Škofa koji pravovremenom intervencijom sprečava gotovo siguran pogodak. Već u slijedećem napadu gosti zahvaljujući odličnom udarcu Kantolića sa 20 metara dolaze u vodstvo 0 : 1. Domaći igrači se ne predaju i uspijevaju do poluvremena izjednačiti rezultat golom Merkaša. Momčad Zagorca je tijekom utakmice imala veći posjed i kontrolu lopte, dok su domaći igrači imali izrazitije prilike. Tako je bilo i u drugom poluvremenu kada su izrazite prilike promašili Lončar i Merkaš, a gosti su utakmicu potvrdili pogocima Zorana Bunčeca i zasluženo odlaze u finale gdje ih čeka momčad Oštrca koja je savladala Oroslavje rezultatom 1 : 0. Kod gostiju posebno su se istaknuli dvostruki strijelac Bunčec i vratar Škof koji je u prijelomnim trenucima utakmice svojim obranama održavao rezultatsku prednost Zagorca iz Krapine.