Završna školska svečanost

U srijedu 11.6. se u 18 sati u našoj školi održala Završna školska svečanost. Iako je bilo jako vruće, u holu škole je mnoštvo roditelja, mještana i djeces pažnjom odgledalo četrdeset minutni nastup pojedinih razreda, zbora, tamburaškog orkestra i dramske skupine. Nakon toga je ravnatelj podijelio nagrade dvadeset i jednom osmašu koji su sve razrede prošli s odličnim, ali i svim učenicima koji su se istaknuli na županijskim, državnim i sportskim natjecanjima te najčitačici škole. Učenice koje su osvojile drugo mjesto na državnom natjecanju iz biologije dobile su za nagradu uz knjigu i tablet računalo. Ovom gestom kao i činjenicom da su nagrađeni svi učenici koji su postigli dobre rezultate, ravnatelj želi poručiti da naša škola cijeni i potiče takve učenike i njihov trud.