Izvlačenje nagrada za Nacionalni kviz za poticanje čitanja

U petak se u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu održalo izvlačenje nagrada za Nacionalni kviz za poticanje čitanja. Ovogodišnje predstavnice naše škole izvučene u prvom krugu bile su Leonarda Kučko i Stela Lepčević. Nažalost, one nisu bile izvučene u petak, ali su prisustvovale izvlačenju. Poznati glumački dvojac, Vanda Winter i Ivan Glowatzky, izveli su dramski igru Ona i on – ljubavna šala s citatima. Za glazbeni dio programa zadužen je bio Band Knjižnica grada Zagreba. Naše učenice su sa školskom knjižničarkom i općinskim knjižničarem prije programa posjetile sajam knjiga Interliber gdje su same za sebe odabrale knjige kao nagradu za sudjelovanje u kvizu. Knjige će im biti uručene 28. 11. na Zavšrnoj manifestaciji Mjeseca hrvatske knjige u Žitnici.