Naša škola je ušla u Carnetov pilot projekt “e-Škole”

Naša škola je uspjela ući u 140 odabranih škola iz cijele Hrvatske u Carnetovom pilot projektu “e-Škole : Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola”. Tim učitelja i suradnika koji je oformljen s ciljem izrade čim uspješnije prijave za projekt odradio je kvalitetan posao! Projekt će u našoj školi započeti šk. god. 2016./17. kada bi škola trebala dobiti novi opremu i širokopojasni pristup mreži. Uvođenje digitalnih sadržaja za sada je predviđeno za prirodoslovno-matematičku grupu predmeta (matematika, fizika, biologija i kemija). Uspješnim plasmanom u projektu e-Škole naša će škola zasluženo zakoračiti u digitalno doba u kojem i živimo!

CARNet je objavio popis od prvih 20 škola koje će se uključiti u pilot projekt e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola. Naša škola je jedina iz Krapinsko-zagorske županije koja je ušla u prvih 20. Tako će već do jeseni 2015. i u našoj školi započeti provođenje aktivnosti predviđenih projektom.

Kristina Varžić, školska knjižničarka