Odlični rezultati naših učenika na županijskom natjecanju iz biologije

U osnovnoj školi August Cesarec Krapina održano je 18.3.2015. županijsko natjecanje iz biologije. Natjecanje je provedeno u kategoriji znanja pri čemu je ukupno sudjelovao 21 učenik iz 8 škola na području Krapinsko – zagorske županije. Najbolji su i ove godine bili naši učenici, pod mentorstvom profesorice biologije Silvije Črnjević. Tako je Klari Profeti, učenici 7.b razreda pripalo prvo mjesto, a Davidu Podhraškom, također učeniku 7.b, drugo mjesto. Elena Bajs, učenica 7.a, ostvarila je također jako dobro četvrto mjesto, zaostavši za samo bod iza trećeplasiranog. U kategoriji osmih razreda, velike nade polagane su u Petru Horvat, prošlogodišnju viceprvakinju države, i Jelenu Profetu, obje učenice 8.b. Petra je osvojila izvrsno drugo mjesto, dok je Jelena zauzela peto mjesto.  Klara Profeta i Petra Horvat ostvarile su dovoljan broj bodova te su predložene za državno natjecanje koje će ove godine održati u Zadru od 23. do 26.4. Nadamo se pozivu i očekujemo odlične rezultate na državnoj razini kao i na županijskoj.

Čestitamo!