Nogometaši Osnovne škole plasirali se u polufinale

U petak (16.3.2012.) je održano drugo kolo Županijskoga prvenstva u nogometu. U našu školu doputovale su ekipe sa svojim trenerima iz Lobora, Kumrovca i Marije Bistrice. Prvenstvo je počelo u 10 h, a ubrzo su se okupili i učenici koji su bodrili ekipu naše škole. Prvu utakmicu odigrali su Lobor i Marija Bistrica (0:1), a u drugoj je ekipa naše škole pobijedila Kumrovec, sjajnim golom Mihaela Dleska. U trećoj utakmici naši su se malo umorili i izgubili od Lobora. Kumrovec i Marija Bistrica odigrali su 0:4, a Kumrovec i Lobor 6:0. Šestu utakmicu igrali su naši dečki protiv Marije Bistrice kojoj su sjajnom taktikom zabili čak tri gola. Golove su zabili Luka Lljak i Mihael Dlesk. Odličnom igrom i strpljenjem postigli su prvo mjesto u skupini i plasirali se u polufinale prvenstva koje će se održati 27.3.2012. u dvorani SŠ Bedekovčina. Za ekipu naše škole igrali su: Mihael Dlesk (7.b), Luka Leljak (7.b), Karlo Zajec (7.b), Vjekoslav Junković (7.a), Matej Ivanković (8.a), Jurica Petreković (8.b), Tomislav Blagec (8.b), Josip Peroš (8.c) i Marko Lepčević (8.c). Izvještaj s prvenstva napisale su Lorena Belina i Sanja Šćuric,7.b